Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Alternativní medicína a výzkum

 
     
 

Ať se podíváme na jakoukoli oblast alternativní medicíny,  vždy se jedná o práci s energií.  Mnohé studie byly vytvořeny v homeopatii,  kdy vzali látku a ředili, že  nezbyla žádná molekula, spíše jen informace ve vodě a přesto se klient uzdravil.  Studie jsou zaznamenány i u akupunktury.  Tyto dvě oblasti  léčení   používají i někteří lékaři západní medicíny.
Nyní do oblasti duchovních terapií.  Výzkumy a studie  konečně přišly na to, že nejde o placebo.  V mnoha  pokusech lidé nevěděli, že se na nich pracuje.  Tedy nemohlo jít o  ,,nalhávání  si“ něčeho. Bohužel tyto výzkumy se moc  nehodí  mnoha institucím, proto  málo kdy jsou  dokončeny.  Několik vědců  se stejně zabývalo výzkumem energie na zdraví.  Proto světlo světa spatřilo několik skvělých prací z  oblasti tak zvané alternativní medicíny.
Energie je neviditelná, ale všudypřítomná.  Vědecká obec si klade otázky, kde se bere?  Kde vzniká?  Jak to, že uzdravuje?   Na světě je  opravdu pár skvělých vědců zabývajících se těmito otázkami. Mezi nimi je  například  B. Dumme,  R. Jahn, D. Radin  a  mnozí další.  Tito lidé jsou odvážnými průkopníky  toho, že nejsme pouhé fyzické tělo, ale pulzující energie v energetickém poli.  Tudíž vše se vším je propojeno.  Vědečtí  experti   také zjistili, že existuje síla (energie) pronikající vesmírem. Tyto nové myšlenky a výzkum, zatím ve světě není  moc akceptován.  Brzy nastane doba, že  lidem  i vědecké obci nezbude nic jiného než tyto informace přijmout, pod tíhou důkazů.

Cesta naděje

 Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
  Vše je energie  
 
Vše je energie
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda