Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Cesta naděje a osobní rozvoj

 
     
 

 Každý má naději ve svém životě něco změnit.  Naděje, je zároveň probuzená víra  něčeho dosáhnout.
Osobní rozvoj a osobní růst je termín, který popisuje všechny pozitivní změny jako důsledek vnitřních procesů a vnějších vlivů.
Na trhu oblasti rozvoje osobnosti, jsme vyjímeční v tom, že jsme od 1983 manželé a osobnímu rozvoji se společně věnujeme od roku 1994. Také náš život zprvu nebyl procházka “růžovou zahradou“. Vzali jsme život „do svých rukou\', od roku 1998 jsou naše životy úžasnější a nádhernější.
Z našich osobních zkušeností víme, že je důležitý komplexní systém, který trvale může zlepšit život. 15 let jsme procházeli zkušenostmi, které nás více, či méně posunuly k lepšímu životu všeobecně. Samozřejmě, u každého člověka osobní rozvoj probíhá trochu jinak, všichni se ale určitě shodneme, že chceme být šťastní.
Jak uchopit štěstí, co je štěstí?
Mít v rovnováze čtyři kvadranty: zdraví, peníze, vztahy a čas pro sebe. Pokud má člověk tyto čtyři aspekty v rovnováze, MUSÍ být šťastný.
Když chce člověk uspět v osobním i pracovním životě a doposud to bylo jinak, je důležitý nový a jiný začátek. Každý člověk má v sobě obrovský potenciál, který někdy bohužel popřel díky systému výchovy rodičů, školy.
Prošli jsme dlouhou cestu rozvoje, naší náplní je nyní předat Vám všechny praktické i teoretické zkušenosti. Množství času, aby se člověk posunul je minimální hranice 21 dnů, 21 dnů aby se nové návyky zapsaly na buněčnou paměť.
Hlavním cílem těchto stránek je nalezení smyslu svého života, zvýšení inspirace a radosti, zlepšení zdraví, zlepšení vztahů k sobě i k okolí. Nedílnou součástí osobního rozvoje je i práce na zlepšení finanční hojnosti a práce s hybnou silou lidstva - sexualitou.
Nabízíme vzrušující cestu seberozvíjení, pomůžeme Vám postupně překonávat překážky za úspěchem a štěstím. Najdete zde praktické návody, které mohou významné pro pozitivní změny ve vašem životě.

Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
  Naděje  
 
Naděje
 
     
  Probuzená víra  
 
Probuzená víra
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda