Iva a Miloslav Bauerovi
Tel.: +420 602 186 740  Cesta naděje - facebook
 
 

Pozitivní myšlení záruka kvalitnějšího života

 
     
 

První nejdůležitější krok je začít, začít přemýšlet jinak, začít věci dělat jinak. Prostě začít, něco začít. Druhým neméně důležitým krokem je soustředit se spíše na přítomnost, co bylo v minulosti, to nezměníte a nemá smysl se za minulost vinit.  Také příliš nehleďte do vzdálené budoucnosti, protože skrze přítomnost tvoříme budoucnost, záleží na nás, jakou budoucnost si zajistíme, opět nemá smysl se z něčeho strachovat mnoho měsíců, či let dopředu.  Naopak tento strach nás paralyzuje již v přítomnosti a my nevidíme možnosti řešení.  Velmi často se soustřeďte na přítomnost! 

Některé potíže je zcela zbytečné rozebírat, přemýšlet o nich, jednoduše je překročte a směřujte dál.  Mnoho lidí se domnívá, že s každou životní překážkou musí bojovat. Naopak, pokud se na dané potíže soustředíte, jen je posilujete.  Myšlenky, které věnujete potížím, vyvolávají nepříjemné emoce a pak nejste schopni tvůrčím způsobem danou situaci vyřešit.  Jste ve stresu, ztrácíte kontrolu, cítíte se unaveni. 

Jedna rada, jak řešit potíže, začněte si zpívat, to je jedno zda umíte nebo neumíte. Zpěv pozitivně ovlivňuje tělo i mysl.  Zpěvem si vyčistíte hlavu, buňky v těle dostanou více kyslíku. Doporučujeme jen pozitivní texty, jestli si na žádný text nevzpomenete, broukejte si melodii.

Další rada od nás, udělejte si pro sebe čas, tak 15 minut, pohodlně si sedněte nebo lehněte a uvědomte si, kde v těle cítíte strach, ten pak prosvětlete v mysli oranžovou barvou.

Kurzy a semináře http://www.cestanadeje.cz/kurz-vstup.html

 
     
     
  Cesta naděje - facebook

 
     
  Soustřeďte se na přítomnost  
 
Soustřeďte se na přítomnost
 
     
Copyright © 2016 Cesta naděje - Pomáháme Vám měnit životy - MAPA WEBU WEBMASTER: ZMORWARE PRODUCTION (AS)
 

Nabídka kurzů a seminářů

 

Metody s nimiž pracujeme

 

Články

 

Kontakty

O nás

Fotogalerie

Webináře

Úvodní stránka

 
         
linka seda